Ne Aramıştınız?

Cilt Koruyucu Losyon / SKIN PROTECTIVE LOTION, 200 ml/6,8 oz

No. 103

Klorofil Köpürücü Temizleme.

Cildin temizlenmesi ve yenilenmesinde doğanın gücünü kullanır.

%43 İndirim 1.400,00 TL
800,00 TL (KDV Dahil)

Stokta Var


Adet
0

Günlük yaşam içerisinde kullanılan birçok makyaj malzemesi, kozmetik ürünler, bakım ürünleri veya yaşamsal faktörler cildin doğal yapısının bozulmasına, gözeneklerin tıkanmasına neden olabilir. Bunun sonucunda cilt yüzeyindeakne oluşumu  kirlilikler veya akne gözlenebilir. Bu nedenle cildimizin temizlenmeye yeniden nefes almaya ihtiyacı vardır.

artexan Skin Protective Lotion” cilde yapılan kimyasal uygulamalar ve fonksiyonel kozmetik ürünlerin kullanımı sırasında veya yaşamsal faktörler sonucu
 

cildi temizlemek ve ilk haline getirmek amacıyla kullanılan, hem temizleyici hem de koruyucu bir kozmetik üründür.

 

Kullanım Şekli; Cilt temizlendikten sonra bir miktar losyon alınıp, nemli cilde masaj yaparak uygulanır.  Bir süre beklendikten sonra bol su ile durulanır.

İçerik/Ingredients:   Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Propylene Glycol, Parfum, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf/Twig Extract, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Sodium Chloride, Alcohol, Hamamelis Virginiana Water, Glucose, Ppg-2 Methyl Ether, Benzoic Acid, Deceth-8, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, CI 75810, 3-Iodo-2-Propynylbutylcarbamate, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Uyarılar; Haricen kullanılır, ilaç değildir. Bilek içerisinde (patch) test edip kullanınız. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız. Reçeteli ürünleriniz varsa veya herhangi bir cilt ilacı kullanıyorsanız ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Losyonu kullanımdan önce ve sonra her zaman kapalı tutunuz. 3 Yaş üzeri kullanıma uygundur.

 Ürün No. 103/ 200 ml/6,8 Oz


Almanya’da Üretilmiştir.

ÜRETİCİ FİRMA: Glas-Export Westerburg - Almanya

TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ: ERENOĞLU DIŞ TİCARET LTD ŞTİ.

Erenoğlu Dış Ticaret

Yorumlar
Hiç Yorum Yapılmamış. İlk yorumu siz yapın...

0
 
1466 kez görüntülendi