Cilt &Vücut Bakımı ve Yaş alma Karşıtı Çözümler

Sorun Nerede Özel Ürün Formülasyonu Etki/Fayda  
Koyu noktalar, lekelerin bıraktığı izler, yaşlılık lekeleri, aşırı güneşe maruz kalmaktan doğan koyu noktalar, cilt kızarıklıkları, çiller, sivilceler, lekeler

Yüz,
Eller,

Dekolte, Diğer Vücut Bölgeleri

Süper Beyazlatıcı Krem (Super Bleaching Cream)
Cilde uygun ve etkili cilt dostu madde ve vitaminler içeren güçlü bir birleşim!
Süper Beyazlatıcı Kremin mucizesi, cilt için inanılmaz ve güçlü bir beyazlatıcı ajan olmasının yanı sıra hiçbir zarar verici etkisi olmadan her gün cilt için kullanılmaya uygun olmasıdır. Cildi aydınlatır ve bahsi geçen tüm sorunlu alanları azaltır.
Hassas ciltler için de uygun ve etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Sipariş Ver
         
Cilt hücrelerinde Koenzim Q10 kaybına yol açan yaş alma etkisinden dolayı cildin sarkması ve kırışması. Koenzim Q10

Yüz,
Eller,

Dekolte, Diğer Vücut Bölgeleri

Quadro + Q10
İnanılmaz etkili bir kırışıklık karşıtı formül:
Hücre seviyesinde enerji vererek ve cildin doğal enzimlerini destekleyerek ve sağlıklı şekilde hücre gelişimine katkıda bulunarak yaş almayla savaşmaya yardımcı olan CoQ10.
Kırışıklıkları azaltma özelliğiyle bilinen Seramid
Hücre yenilenmesine yardımcı olan Allantoin
Hücre yenilenmesini destekleyen ve zaman içinde kendini kanıtlamış nemlendirici özelliği bulunan A ve B vitaminlerini destekleyen Sodyum Hyalüronat.
Güle güle yaşlı cilt, Merhaba yeni sen! Bu güçlü birleşim hücre yenilenmesini hızlandırır, kırışıklıkları azaltır ve cildi sıkılaştırır. Q10’un antioksidan özellikleri kollajen bozulmasını önleyerek cildin daha fazla kollajen üretmesine yardımcı olur, bu da cildin daha sıkı ve genç görünmesini sağlar. Ayrıca serbest radikallere karşı savaşır ve kırışıklıkları engeller.
Sonuç için C Vitaminli Quadro Q10 formülünü mutlaka deneyiniz.

Sipariş Ver
         
Göz ve dudak çevresindeki cilt daha hassastır, yüzdeki diğer yerlerden önce buruşmaya ve kırışmaya daha meyillidir. Günlük yıpratıcı ajanlara karşı duyarlıdır, özel formüle edilmiştir. Göz
Dudak
Göz ve Dudak Kremi (Eye and Lip Cream)
Yüzün oldukça hassas olan bu bölgesine yardımcı olmak için özel olarak üretilmiş, doğal ot, yağ, vitamin ve doğal restoratif maddelerin (Kollajen, Sodyum Hyalüronat ve Karaten Özlü Yağ) mükemmel bir karışımı.
Yaş alma izlerini azaltır, ince çizgi ve kırışıklıkları eksiltir (kazayağı), koyu halkaları yok eder, pürüzlü cildi ortadan kaldırır, rengi yeniden canlandırır ve erken yaş almaya karşı korur. Göz ve Dudak Kremi kolayca cilde nüfuz eder, cilt dostudur ve yıpratmaz (sadece az bir miktar parfüm içerir). Göz ve Dudak Kremi
Sipariş Ver
Nem ve nem tutma becerisi kaybına bağlı olarak esneklik kaybı, kırışıklıklar, ince çizgiler ve diğer cilt yaş alma sorunları. Yüz, Tüm vücut Mükemmel Nemlendirici Hyalüron Krem (Moisture Perfect Hyaluron Cream)
Hyalüronik Asidin mükemmel karışımına ilişkin yapılan modern araştırmalar ciltteki nem kaybını düşük hyalüronik asit seviyeleri ile ve aşağıdaki zaman içinde kendini kanıtlamış nemlendiricilerle ilişkilendirmiştir:
Cilde nüfuz eden ve onaran bir nemlendirici olan Pantenol (Vitamin B5),
Üre (cildin nemi hapsetmesini destekleme özelliğiyle bilinir),
Hidroliz edilmiş Buğday Proteini (nemlendirici ve onarıcı)
Balmumu
Hyalüronik Asit cildin etkili bir şekilde nemi emmesine ve doğal kollajeni desteklemesine imkân vererek cildin canlanması ve tazelenmesine yardımcı olur, bu da daha sıkı, daha genç görünümlü bir cildin ortaya çıkmasını sağlayabilir. Düzenli olarak kullanıldığında, Mükemmel Nemlendirici Krem cildinizin canlanmasını sağlayacak ve nem ve esneklik bakımından mükemmel bir dengenin kurulmasına yardımcı olacaktır. Her uygulandığında, ciltte gözle görülür bir gelişme olacaktır. Daha yoğun bir bakım gerektiğinde Mükemmel Nemlendirici Hyalüron Krem Maskeyi günlük rutininize ekleyiniz. Nemlendirici Hyaluron Krem
Sipariş Ver
Nem ve nem tutma becerisi kaybına bağlı olarak esneklik kaybı, kırışıklıklar, ince çizgiler ve diğer cilt yaş alma sorunları. Yüz Mükemmel Nemlendirici Hyalüron Krem Maske (Moisture Perfect Hyalüron Cream Mask)
Hyalüronik Asidin mükemmel karışımına ilişkin yapılan modern araştırmalar ciltteki nem kaybını düşük hyalüronik asit seviyeleri ile ve aşağıdaki zaman içinde kendini kanıtlamış nemlendiriciler ve Allantoin ile ilişkilendirmiştir:
Cilde nüfuz eden ve onaran bir nemlendirici olan Pantenol (Vitamin B5),
Üre (cildin nemi hapsetmesini destekleme özelliğiyle bilinir),
Hidroliz edilmiş Buğday Proteini (nemlendirici ve onarıcı)
Anti-oksidan koruma için Vitamin E Gergin cildi sakinleştirmek ve gevşetmek ve sağlıklı görünümlü bir cilt sağlamak için Allantoin
Daha yoğun nemlendirici için Aspir ve Buğday Özü Yağları
Hyalüronik Asit cildin etkili bir şekilde nemi emmesine ve doğal kollajeni desteklemesine imkân vererek cildin canlanması ve tazelenmesine yardımcı olur, bu da daha sıkı, daha genç görünümlü bir cildin ortaya çıkmasını sağlayabilir.
Maskeyi stres altında olduğunuzda, yorgun veya bitkin hissettiğinizde kullanınız. Size canlandırıcı bir kuvvet verir, kalıntılardan arınmak için daha yoğun bir temizlik sağlar ve ciltte nem ve esneklik bakımından mükemmel bir dengenin kurulmasına yardımcı olur.
Günlük bakım için Mükemmel Nemlendirici Hyalüron Kremi birlikte kullanınız.
Nemlendirici Hyaluron Krem Maske
Sipariş Ver
Yüz sabunu gözeneklerimi tıkıyor ve pek çok cilt bakım ürünüyle beraber kullanılamıyor.
Narin fakat aynı zamanda etkili ve canlandırıcı bir yüz yıkama ürününe ihtiyacım var.
Yüz, Dekolte Cilt Temizleyici, Koruyucu ve aynı zamanda Cildinize Bakım Yapan Losyon (Skin Protective Lotion)
Klorofilin temizleme ve anti bakteriyel sabun dışı işlevini günlük rutininize dâhil eder.
Bitkisel bir içerik olan Hamamelis Virginiana (Virjinya Cadı Fındığı) cildinizi her gün yaşadığınız o ufak iritasyonlardan, yabancı maddelere maruz kalmaktan, yüzünüzün uğradığı tahrişlerden (erkeklerde tıraş kesikleri dahil) ve diğer ufak yıpratıcı etkenlerden korur.
Hoş kokusu ve süper köpük yapıcı maddelere sahip Cilt Koruyucu Losyon, güne mükemmel başlamanızın ve geceyi mükemmel bitirmenizin kaynağıdır.
Derin temizleme sağlayacak kadar güçlü olduğu kadar, her gün kullanım için de bir o kadar yumuşakt ve naziktir. 
Bu losyonu, cildinizi temizlemek ve diğer cilt bakım ürünlerini uygulamaya başlamadan önce yüzünüzü hazır duruma getirmek için ilk koruma mekanizması olarak kullanınız. Bu ürün sadece hassas cildinizi temiz tutmaz (alkali içermez), aynı zamanda kızarıklığı azaltır.
Cilt Koruyucu Losyon
Sipariş Ver
Nem kaybına bağlı kuru, çatlamış, lekeli, dengesiz, pürüzlü cilt, kırışıklık, cilt sıkılaştırma

Yüz, Eller, Dekolte, Tüm Vücut

Kısrak Sütü Nemlendirici Krem (Mare Milk Moisturing Cream)

Kısrak sütü, doğal yollarla nemlendirme, cildi rahatlatma, cilt tonunu ve yumuşaklığını geliştirme özellikleri açısından asırlarca doğal bir çare olarak değerlendirilmiştir. Devrim niteliğinde bir cilt nemlendirici krem yaratmak için Artexan bu antik nemlendirme sırrını almış ve bitki yağları, vitamin, silikon ve bitkisel bir kompleksle birleştirmiştir.


 

Kısrak sütü, bitki yağları ve diğer maddelerin bu özel birleşimi, güzel tonu olan, sağlıklı yumuşak bir cilt kazanmak için cildinizin önemli vitaminleri emmesini kolaylaştırır.
Kısrak Sütü Nemlendirici Krem kuru, hassas ve alerjik cilt tipleri için mükemmeldir. Kısrak Sütü Nemlendirici Krem ile nemi hiç yaşamadığınız kadar deneyimleyin.
Kısrak Sütü Nemlendirici Krem
Sipariş Ver
Esneklik kaybı, kırışıklıklar, ince çizgiler, kuru, pürüzlü, çatlamış cilt.

Yüz, Eller, Tüm Vücut

Aloe Vera Gündüz Kremi (Aloe Vera Day Cream)


Aloe Vera, vitamin, enzim ve minerallerin güçlü bir karışımı.
Yoğun vitamin kompleksi A, E, F, H, H`, B3, B8 vitaminleri ve At Kestanesi içerir. Aynı zamanda Pantenol ve Allantoin içerir.
Bu besleyici gündüz kremi, kuru ve yıpranmış cildi kurtarmak için Aloe Vera’nın inanılmaz nem hapsetme ve rahatlatma özeliklerini sunar. Vitaminler cildinizi beslerken nemlendiriciler cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.
Pantenol ve Allantoin hücre yenilenmesine yardımcı olan iki güçlü maddedir.
Kuru ve yıpranmış ciltler için uygundur, Aloe Vera Gündüz Kremi tüm gün boyunca cildinizin mükemmel hissetmesini sağlar.
Cildinizi her daim sağlıklı ve nemli tutmak için Aloe Vera Besleyici Gece Kremi ile birlikte kullanınız.
Aloe Vera Gündüz Kremi
Sipariş Ver
Esneklik kaybı, kırışıklıklar, ince çizgiler, kuru, pürüzlü, çatlamış cilt. Yüz, Eller, Tüm Vücut Aloe Vera Gece Kremi (Aloe Vera Night Cream)
Güçlü bir Aloe Vera, papatya kompleksi, Vitamin A, B5, E, Kollajen (kollajen yapıcı sodyum hyalüronat) ve Lanolin karışımı.
Bu besleyici gece kremi kuru ve yıpranmış cildi kurtarmak için Aloe Vera’nın inanılmaz nem hapsetme ve rahatlatma özeliklerini sunar.
Bu gece nemlendirici, canlandırıcı ve besleyici kremle cildinizin günlük stresten tamamen arınmasına destek olun.
Cildinizi her daim sağlıklı ve nemli tutmak için Aloe Vera Gündüz Krem ile birlikte kullanınız. Tercih ederseniz başlıca başına bir Gündüz Kremi olarak da kullanılabilir.
Aloe Vera Gece Kremi
Sipariş Ver

 

Cilt Bozukluk Solüsyonları

Sorun Nerede Özel Ürün Formülasyonu Etki/Fayda  
Yağlı cilt, kirli cilt, sivilceler,cilt kızarıklıkları, gözeneklerin tıkanması, cilt sıkılaştırma Yüz

Cilt Temizleme ve Bakım Kremi (Skin Clearing Cream

Cilt Temizleme Kremi, nemlendiriciler, bakteri inhibitörleri, anti-enflamatuar ajanlar, silikon (yumuşatma ve rahatlama için) ve hücre yenilenmesini sağlayan ajanlardan oluşan güçlü bir karışım içerir.

Ayrıca hassas cilt ve sivilce bakımı için özel bir alternatif ürün olarak üretilmiştir.

Cilt Temizleme Kremi cilt temizliği ve bakımında kullanılır, yağlı ciltlerde yağ oranını dengeler ve cilt kızarıklıklarında ve sivilce bakımında da kullanılır.     Sorunlu ve hassas ciltler için idealdir. Cildin rahatlamasına ve ciltteki kirlerin yok edilmesinde etkili olup, gündüz ve geçe uygulanabilir. Artexan Cilt Bakım Ürünleri ile birlikte kullanıldığında daha iyi sonuç alınır. Cilt Temizleme Kremi
Sipariş Ver

 

Vücut Bakım Solüsyonları

Sorun Nerede Özel Ürün Formülasyonu Etki/Fayda  
Sivilceler, kirli cilt, yağlı cilt,  cilt kızarıklıkları, gözeneklerin tıkanması, cilt sıkılaştırma Yüz

Cilt Temizleme ve Bakım Kremi (Skin Clearing Cream

Cilt Temizleme Kremi, nemlendiriciler, bakteri inhibitörleri, anti-enflamatuar ajanlar, silikon (yumuşatma ve rahatlama için) ve hücre yenilenmesini sağlayan ajanlardan oluşan güçlü bir karışım içerir.

Ayrıca hassas cilt ve sivilce bakımı için özel bir alternatif ürün olarak üretilmiştir.

Cilt Temizleme Kremi cilt temizliği ve bakımında kullanılır, yağlı ciltlerde yağ oranını dengeler ve cilt kızarıklıklarında ve sivilce bakımında da kullanılır.     Sorunlu ve hassas ciltler için idealdir. Cildin rahatlamasına ve ciltteki kirlerin yok edilmesinde etkili olup, gündüz ve geçe uygulanabilir. Artexan Cilt Bakım Ürünleri ile birlikte kullanıldığında daha iyi sonuç alınır. Cilt Temizleme Kremi
Sipariş Ver
Nem ve nem tutma becerisi kaybına bağlı olarak esneklik kaybı, kırışıklıklar, ince çizgiler ve diğer cilt yaş alma sorunları. Yüz, Tüm Vücut Mükemmel Nemlendirici Hyalüron Krem (Moisture Perfect Hyaluron Cream)
Hyalüronik Asidin mükemmel karışımına ilişkin yapılan modern araştırmalar ciltteki nem kaybını düşük hyalüronik asit seviyeleri ile ve aşağıdaki zaman içinde kendini kanıtlamış nemlendiricilerle ilişkilendirmiştir:
Cilde nüfuz eden ve onaran bir nemlendirici olan Pantenol (Vitamin B5),
Üre (cildin nemi hapsetmesini destekleme özelliğiyle bilinir),
Hidroliz edilmiş Buğday Proteini (nemlendirici ve onarıcı)
Balmumu
Hyalüronik Asit cildin etkili bir şekilde nemi emmesine ve doğal kolajeni desteklemesine imkân vererek cildin canlanması ve tazelenmesine yardımcı olur, bu da daha sıkı, daha genç görünümlü bir cildin ortaya çıkmasını sağlayabilir. Düzenli olarak kullanıldığında, Mükemmel Nemlendirici Krem cildinizin canlanmasını sağlayacak ve nem ve esneklik bakımından mükemmel bir dengenin kurulmasına yardımcı olacaktır. Her uygulandığında, ciltte gözle görülür bir gelişme olacaktır. Daha yoğun bir bakım gerektiğinde Mükemmel Nemlendirici Hyalüron Krem Maskeyi günlük rutininize ekleyiniz. Nemlendirici Hyaluron Krem
Sipariş Ver

 

Güzel bir cilde sahip olmak için; artexan ürünlerinin kullanımı ile birlikte artexan uzman estetisyeninden destek alabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki uyarılara dikkat etmeniz önem taşımaktadır:

 • Günde 2 litre su için.
 • Kalitesiz kozmetik (temizlik, bakım makyaj vb.) ürünleri kullanmayın.
 • Sigara içmeyin
 • Aşırı güneşlenmeyin.
 • Makyajınızı doğru ürünlerle temizleyin, temizlemeden yatmayın
 • Cildinizi her gün nemlendirin.
 • En az 15 günde bir maske uygulayın.
 • Sivilce ve siyah noktalarınızı sıkmayın.
 • Çok uzun süre klimalı ortamlarda bulunmaktan kaçının.
 • Üç günde bir eriyinceye kadar buz kalıbını cildinizde gezdirerek dolaşımı hızlandırın.
 • Ciltteki kırışıklıkların yüzde 80’i UV ışınları kaynaklıdır. Bu yüzden güneşe asla korumasız çıkmayın. Kırışıklıkların diğer iki önemli sebebi olan sigara ve alkol aşırılığından da uzak durun.
 • Uykunun hem vücudun dinlenmesini sağladığını hem de cildin kendini iyileştirme gücünü artırdığını aklınızdan çıkarmayın, uyku düzeninize dikkat edin.
 • Sebze ve meyve, vücudun serbest radikallerle savaşmak için ihtiyacı olan antioksidan açısından zengin, dolayısıyla cilde dosttur. Örneğin domates, içeriğindeki likopen sayesinde serbest radikallerin en büyük düşmanı olan sebzelerden biridir.
 • Kırışıklık savaşçısı diğer besinse yağlı balık. Ringa ve uskumru gibi balıklar, cilt tabakasını koruyucu A vitamini açısından zengindir.
 • Spor yapmak da sadece stres oluşumunu engellemekle kalmaz, aynı zamanda vücudun mutluluk hormonu üretmesine yardımcı olur. Özellikle kadınlara özel dönemlerde yapılan pilates ve yoga, rahatlanmasını sağlar. Bu rahatlık emin olun cilde de yansır.

 

Sorular

Hiç Soru Sorulmamış. İlk soruyu siz sorun...

 
2115 kez görüntülendi

artexan kosmetik - Almanya’dan Özel Nitelikli Kozmetik Ürünler - …1971 yılından bu yana…
ERENOĞLU DIŞ TİCARET, artexan kozmetik ürünlerin (GLAS EXPORT WESTERBURG firmasının) münhasır TÜRKİYE distribütörüdür.