Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası, bu site tarafından satışı yapılacak ürünlerin, satışına ilişkin tüm hususları içeren bu web adresi üzerinden erişim sağlanacak internet sitesi (“Web Sitesi”)’ne ilişkin gizlilik uygulamalarını ihtiva eder. İş bu Gizlilik Politikası Web Sitesine erişen kişilerin (“Kullanıcılar”) sitede yer alan formları doldurması ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası Satıcı’ya ait web siteleri kapsamındaki hizmetlerinden Kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması, transferi ve saklanmasına ilişkin hükümleri içermektedir. İş bu Gizlilik Politikası hükümleri Satıcı’ya ait Web Sitesine nasıl erişildiğine bakılmaksızın (bilgisayar, cep telefonu, tablet, TV veya diğer yollar gibi) uygulanacaktır. Satıcı işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Web Sitesi’nde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Satıcı’nın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu Web Sitesi’nde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. İşbu Gizlilik Politikası Global Gizlilik Politikası Hükümlerine tabidir.

Kullanıcıların Web Sitesi’den ayrılmak istemesi durumunda, uygulamadan çıkılması yeterli olacaktır.

 

Kullanıcıların Bilgilerine Erişilmesi

Kullanıcılar Web Sitesi’ne giriş yaparak Üyelik Formunu doldurup onayladıktan sonra, kullanıcıların bu kapsamda sağladığı tüm bilgileri (e-posta adresi, teslimat adresi, telefon numarası, ürün bilgileri, satın alma tarihi) Satıcı hizmetlerinin sağlanması amacıyla süresiz olarak kayıt altına alınacaktır. Kullanıcılara ait kredi kartı bilgileri ilgili bankalara ait web sayfaları üzerinden iletilmektedir bu nedenle Satıcı, kredi kartı bilgilerine erişemez. 3D Secure Sanal Pos sistemi kullanılmaktadır. 

Web Sitesi, Kullanıcılara; Satıcı hizmetleri hakkında bilgiler, Satıcı kampanya duyuruları, Kullanıcı bilgileri güncelleme gibi hizmetlerin sağlanması amacıyla oluşturulmuştur. Kullanıcılar tarafından girilecek ve sistemde kayıtlı tutulacak kullanıcı bilgileri başka amaçlarla kullanılmayacaktır. Web Sitesi işlemlerinin gerçekleştirildiği sayfalar SSL sertifikası ile korunmakta olup kullanıcı bilgileri Satıcı tarafından Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve işbu Gizlilik Politikası uyarınca gizli tutulacaktır. 

 

Toplanacak Bilgiler 

Satıcı Web Sitesi’ne erişimin sağlandığı cihaza özel bilgiler,

Kayıt bilgileri,

Teslimat Bilgileri,

Satın Alınan Ürün Bilgileri

Satıcı Web Sitesinde bulunma zamanı ve süresi,

Satıcı Web Sitesi içerisinde kullanılan arama sorgulama terimleri,

Satıcı Web Sitesi’ne erişimin sağlandığı cihazın üzerine yerleştirilen çerezler içinde saklanan her türlü bilgi,

Konum bilgileri,

Diğer bilgiler

 

Bilgilerin Kullanılması

 1. Web Sitesi’ne giriş yapıldıktan sonra Web Sitesi aracılığı ile alınacak her türlü bilgi Satıcı tarafından aşağıdaki amaçlara hizmet etmek üzere kullanılacaktır.
 2. Kullanıcıların promosyonlar hakkında bilgilendirilmesi;
 3. Kullanıcıların kampanyalar, etkinlikler, çekilişler hakkında bilgilendirilmesi;
 4. Ürünlerle ilgili konular hakkında bilgi mesajı gönderilmesi;
 5. Çeşitli istatistiksel değerlendirmeler yapmak, veritabanı oluşturmak veya pazar araştırmaları yapılması;
 6. Özelleştirilmiş reklamlar ve sponsorlu içerik gibi reklamlar vermek, promosyon amaçlı bildirimler gönderilmesi;
 7. Web Sitesi geçmiş deneyimlerine bağlı özelleştirilmiş içerik sağlamak ve tavsiyelerde bulunulması;
 8. Kullanıcılar’ın puan/alışveriş bilgisi sorgulaması;
 9. Ürün ve hizmetlerle ilgili görüş alınması ve müşteri anketleri yapılması;
 10. Web Sitesi hizmetlerinin geliştirilmesi, iyileştirilmesi anlamında çalışmalar yapılması;
 11. Web Sitesi kapsamındaki hizmetlerden yararlanabilmek için Kullanıcıların Web Sitesi’ne giriş yapmaları gerekmektedir. Satıcı Web Sitesi’ne tüm Kullanıcılar erişim sağlayabilirler. Web Sitesi’ne giriş yapmak isteyen Kullanıcıların, “Üyelik Formu”nu  ve “Kullanım Şartları”nı okuyup kabul etmeleri gerekmektedir. Kullanıcılar, Web Sitesi’ne giriş yaptıktan sonra kendilerine ait olan bilgİlerini görebilecek ve Satıcı’ya özel promosyonlarla ilgili bilgi alabilecekler ve Satıcı Web Sitesi’nde bulunan tüm içeriklere ulaşabileceklerdir.

 

Bilgilerin Paylaşılması

Satıcı, Kullanıcılardan alınan bilgileri Aydınlatma Metninde detaylı bir şekilde belirtildiği gibi Kullanıcılara daha iyi hizmet sunmak amacıyla yurt içi ve yurt dışında Satıcı Grup Şirketleri ve gerekli hizmeti Kullanıcılarına ulaştırmak için bilgilerinize erişimi olan İşbirliği Ortakları ile paylaşma hakkını saklı tutmaktadır.

Satıcı, Web Sitesi kapsamında edindiği Kullanıcı bilgilerini, kanunun öngördüğü bir zorunluluk dolayısıyla, kamu yararına veya resmi olarak bir görevin yerine getirilmesi amacıyla, hukuki ve cezai bir soruşturma ve kovuşturma kapsamında, Kullanıcıların veya başkasının hayatını veya beden bütünlüğünü korumak ve ilgili yasal düzenlemelerde sayılan hukuka uygunluk hallerinde adli kurumlar veya diğer devlet kurumları veya üçüncü kişilere açıklayabilir. 

Satıcı, bilgileri gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Satıcı’nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Web Sitesi’ne ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Satıcı’nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. 

 

Hizmetlerin Uygunluğu

Satıcı Web Sitesi’de yer alacak ürün ve hizmetlerle ilgili olarak fiyat, promosyon, kampanya, etkinlik, çekiliş ve diğer bilgilerin güncelliği ile ilgili garanti vermemektedir. İşbu Web Sitesi’de yer alacak, fiyat, ürün, kampanya ve promosyon bilgileri; kişiye, yere ve mağazaya göre farklılıklar gösterebileceği gibi Satıcı Web Sitesi’de yer alan bilgilerde önceden bir bildirim yapmaksızın değişiklik yapma hakkına haizdir. 

 

Güvenlik

Web Sitesi kullanımı kapsamında toplanılan bilgileri korumak için makul fiziksel ve teknik tedbirleri Satıcı almış olmakla birlikte, hiçbir web sitesinin, internet iletiminin, bilgisayar sisteminin veya kablosuz bağlantının tamamen güvenli olmadığının bilinmesi ve Web Sitesi kullanımının bu bilinçle gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 

 

Marka ve Telif Hakkı

Satıcı ve Satıcı Grup Şirketleri adına kayıtlı Satıcı ve diğer marka ve eserlerin (Web Sitesi kapsamındaki; tasarım, metin, imge ve diğer kodlar da dâhil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla tüm elemanlarının) izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller,  6769 Sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca Kullanıcı’nın sorumluluğuna yol açar. Kullanıcılar, işbu Gizlilik Politikasını kabul etmekle Satıcı’nın Marka ve Logosu'nun kullanımına ilişkin kurallara uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Kullanıcı'ların işbu madde hükmüne aykırı davranması durumunda, Satıcı bu durumun düzeltilmesini Kullanıcı'dan talep edebileceği gibi dilerse Kullanıcı'ya önceden haber vermeksizin Kullanıcı'nın üyeliğini geçici veya kalıcı olarak iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir.

Artexan Kozmetik

Adres: Mutlukent Mahallesi 2007. Cadde No. 20 TR-06810 Beysukent-Çankaya / ANKARA (TÜRKİYE/TURKEY)

Telefon: +90 312 441 91 00

Mobil +90 533 315 14 90

Faks: +90 312 441 91 04

E-posta: artexan@artexan.com.tr

 

 
1521 kez görüntülendi

artexan kosmetik - Almanya’dan Özel Nitelikli Kozmetik Ürünler - …1971 yılından bu yana…
ERENOĞLU DIŞ TİCARET, artexan kozmetik ürünlerin (GLAS EXPORT WESTERBURG firmasının) münhasır TÜRKİYE distribütörüdür.